Haber

Tayland, bir kadını şiddetten kurtaran 2 Türk’ü anlatıyor! kahraman ilan edildi

Tayland’ın Pattaya kentinde, erkek arkadaşı tacizde bulunan Kamboçyalı bir kadını kurtaran iki Türk ziyaretçi kahraman ilan edildi.

POLİS KAVGAYI AYIRDI

Olay, saat 02:00 sıralarında Pattaya Klang Yolu üzerinde meydana geldi. Kadının şiddet gördüğünü gören iki Türk, erkek arkadaşını dövmeye başladı. Olay yerine giden Pattaya polisi, Türk erkeklerin Kamboçyalı adamı dövdüğünü, üç kişinin de ortadaki tartışmayı ayırdığını gördü.

HAFİF YARALARLA YAŞATTILAR

Bu süreçte 33 ve 23 yaşlarındaki iki Türk hafif şekilde yaralanırken, 36 yaşındaki Kamboçyalı Sopin Ran dudağındaki kesikler ve belirgin morluklarla yaralandı.

KAHRAMAN TANINDILAR

Sorgulama sırasında Sopin, kız arkadaşıyla daha önce sözlü bir çatışma yaşadığını itiraf etti. Daha fazla soruşturmanın ardından polis olay yerindeki Taylandlı kadınları sorgulayabildi. Ayrıca Sopin’in bir kadına saldırdığını anlayan 2 Türk’ün araya girmeye karar verdiğini belirttiler.

Pattaya News yayınında iki Türk’ün sözlerine yer verildi: “Sevgilisi tarafından dövülen genç kadını kurtarmak için devreye giren iki Türk turist sosyal medyada kahraman ilan edildi.”

haberhocalar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu